37 minutes | Sep 11th 2019

#046 Technologie w rodzinie - czyli jak pomóc sobie w codziennych obowiązkach


Zarządzanie, projekty, delegowanie zadań – brzmi jak korpo gadka, a jednak jeśli wybierzemy dobre i intuicyjne narzędzie to okazuje się, że można lekcje biznesowe przekuć na konkretne ułatwienia w… rodzinie.✅ Dzielona lista zakupów✅ Pomysły na wyjazdy z dziećmi✅ Edukacja dzieci✅ Cele rodzinne na dany rok / kwartał / miesiąc
To tylko niektóre pomysły o jakich rozmawialiśmy z Marcinem podczas mojego gościnnego występu Nozbe live. Zapraszam i ciekaw jestem Waszych pomysłów na to jak technologie pomagają Wam w domu i rodzinie.
Więcej o tym jak nowoczesne technologie mogą pomóc w życiu rodzinnym możesz przeczytać i posłuchać we odcinku o tytule [Sekret produktywności zajętego taty – aplikacje których używam na codzień.](https://tatonawyspach.co/2018/06/13/sekret-produktywnosci-zajetego-taty-aplikacje-ktorych-uzywam-na-codzien/)
O tym jak ważne są regularne randki oraz jak system zarządzania zadaniami może się przydać do ich organizacji możesz także znaleźć w odcinku [Dlaczego kawa jest tak ważna w związku.](https://tatonawyspach.co/2018/05/16/podcast-dlaczego-kawa-jest-tak-wazna-w-zwiazku/)
Natomiast więcej o samej platformie Nozbe dowiesz się więcej z wywiadu z jej twórcą i CEO: [Jak nauczyć dzieci produktywności – Michał Śliwiński.](https://tatonawyspach.co/2018/08/22/jak-nauczyc-dzieci-produktywnosci-michal-sliwinski/)
Zupełnie ostatnio rozliczyłem się też z projektu, którego realizacja powinna trwać dwa tygodnie, a trwała blisko dwa lata. Każde narzędzie jest tak dobre, jak umiemy je wykorzystać. Warto o tym pamiętać. O moim rowerowym projekcie wspominam podczas naszej rozmowy z Marcinem, ale postanowiłem nagrać osobny odcinek z lekcjami, jakie udało mi się wyciągnąć z tego przedsięwzięcia.
Play
Like
Play Next
Mark Played