Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

A co by było, gdybyś znała Twoją finansową osobowość i potrafiła idealnie dopasować do niej model Twojej firmy? Gdybyś znała Twoje mocne strony, unikalne dary i jednocześnie była świadoma potencjalnych zagrożeń? Jakby to było, gdybyś wykorzystywała to, co w Tobie najlepsze i mogła dzięki temu w zgodzie ze sobą zarabiać pieniądze? W taką oto podróż chcę Cię zaprosić w dzisiejszym odcinku podcastu!

Archetyp Finansowy® – z czym to się je?

Tak, zgadłaś! Swoją finansową osobowość, czyli stosunek do zarabiania i pieniędzy, możesz poznać właśnie dzięki Archetypom Finansowym. Kiedy 2 lata temu odkryłam to narzędzie, zakochałam się bez pamięci! W końcu mogłam zobaczyć swoje mocne strony w kontekście zarabiania i prowadzenia firmy!

W wielkim skrócie (bo rozwinięcie znajdziesz w tym odcinku podcastu), Archetyp Finansowy to zbiór przekonań, historii, mocnych stron, ale też wyzwań, które wpływają na to, jak podejmujesz finansowe decyzje.

Poznając go, otrzymujesz wgląd w swoje podejście do pieniędzy. Gdy to podejście zrozumiesz, możesz wykorzystać je w zmianach w Twojej firmie, aby łatwiej przezwyciężać wyzwania i robić więcej tego, w czym jesteś naturalnie dobra.  A to oczywiście przekłada się na konkretne finansowe rezultaty!

Jak poznać Twoją finansową osobowość?

To proste. Służy do tego specjalny, 8 minutowy bezpłatny test. Wykonaj go, najlepiej jeszcze przed wysłuchaniem odcinka KLIK.

Po zrobieniu testu, otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać Twój finansowy potencjał w prowadzeniu firmy.

A w tym odcinku dodatkowo usłyszysz:
  • jak Twój Archetyp może zwiększyć ilość szans w budowaniu firmy i zarabianiu?
  • jak mocne strony Twojego Archetypu mogą Ci pomóc zarobić więcej w krótszym czasie (żadne mrzonki – mam na to dowody!)?
  • jak wyzwania Twojego Archetypu mogą sprawić, że zaoszczędzisz pieniądze?
  • jak skorzystać z wiedzy o Archetypie, aby dopasować model firmy do siebie?

 

A jeżeli już wykonałaś test, widziałaś materiały i jesteś gotowa na przełom w zarabianiu… to dołącz do listy oczekujących na program Złam Kod Zarabiania KLIK. 4 lutego wielka inauguracja odświeżonego programu!

 

Owocnego słuchania!

 

 

Artykuł Jak wykorzystać Archetypy Finansowe w budowaniu firmy marzeń? pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes