Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Mode kursy online. Na ich temat krążą setki teorii. Jak je tworzyć, jak je sprzedawać, jak je prowadzić i jak wyceniać. Czy jest w tym wszystkim miejsce na… głos serca? Na ile można przełożyć pracę z klientem indywidualnym na kurs online? I czy na tym można zarabiać dopiero, gdy ma się wielką grupę w social-mediach lub na liście mailingowej? Mój dzisiejszy gość – Maria Nowak-Szabat – zdradzi w jaki sposób sprzedała setki kursów (ponad 600!), będąc sobą i naprawdę troszcząc się o klientów. Perełka!

Iść za sercem

Kim jest Marysia Nowak-Szabat?

To terapeutka ajurwedyjską, psycholożka i coach. Wkłada serce w to, żeby Ajurweda była zrozumiała i dostępna. Pracuje holistycznie, łącząc Ajurwedę z psychologią, jogą i coachingiem zdrowia. Przeprowadziła ponad tysiąc konsultacji, które pozwoliły jej klientom lepiej zrozumieć swoje zdrowie. Wspólnie z mężem Michałem prowadzi Gabinet terapii ajurwedyjskich we Wrocławiu. Jest mamą Jagódki i Kazika. Oraz… autorką kilku z sukcesem sprzedających się (ponad 600) i pomagających klientom w osiągnięciu lepszego zdrowia kursów online.

Recepta na sukces w biznesie online?

I o to w najnowszym odcinku podkastu chciałabym wypytać Marysię. O tę receptę na sukces w biznesie online. Jaka jest jej, poza tym, że w to co robi, wkłada serce?

Zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy, gdzie usłyszysz odpowiedzi na pytania:

  • skąd u Marysi pomysł na model biznesowy oparty na kursach online?
  • skąd czerpie pomysły na kolejne kursy (jest ich kilka i będzie więcej) i pewność, że się sprzedadzą?
  • w jaki sposób znajduje klientów na swoje kursy online?
  • jakie błędy popełniła i największe wnioski wyciągnęła po wielu edycjach?
  • jak angażować uczestników i zatroszczyć się o nich podczas ich udziału w kursie (szczególnie tych stających w miejscu)?
  • na ile czasochłonne jest prowadzenie kursu online i jaki jest sposób Marysi na rozsądne rozplanowanie czasu?

 

Gdzie możesz znaleźć Marysię? Wejdź na jej stronę http://agni-ajurweda.pl/ lub dołącz do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie dzieli się wiedzą na temat Ajurwedy.

 

A jeżeli chcesz znaleźć własną ścieżkę w biznesie, poznać swoje mocne strony i zrozumieć wyzwania w budowaniu firmy i zarabianiu, mam dla Ciebie coś specjalnego!

Zrób test Archetypów Finansowych i sprawdź, który z nich dominuje w Twoim sposobie postrzegania pieniędzy. Po zakończeniu testu otrzymasz dostęp do serii wideo, która poprowadzi Cię przez praktyczne kroki w wykorzystaniu tej wiedzy we własnym życiu i biznesie!

 

 

 

Artykuł Jak zarabiać na kursach online z sercem? Rozmowa z Marią Nowak-Szabat pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes