Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Od kilku miesięcy nurtowało mnie pytanie: dlaczego tak wielką uwagę przywiązujemy do dobrania idealnego jadłospisu dla naszego stanu zdrowia lub urządzenia mieszkania według naszych upodobań, a gdy przychodzi do tworzenia firmy, odwołujemy się do skostniałych schematów lub powielamy modele innych ludzi?

Obserwując najpierw siebie, a później inne przedsiębiorczynie, złapałam dziesiątki momentów porównywania swojej firmy do tego jak robi to “ona”. Korzystania z rozwiązań, które owszem zapisane były w książkach, ale w dziwny sposób nie pasowały do właścicielki. I w końcu zderzałam się z poczuciem frustracji i zblokowaniem w działaniu tak często, że zaczęłam poszukiwać innej drogi patrzenia na biznes. Autentycznej, wychodzącej z wnętrza i jednocześnie bliskiej rzeczywistości.

W tym odcinku podkastu usłyszysz odpowiedzi na pytania:

  • jak budować i rozwijać firmę w oparciu o indywidualne mocne strony?
  • jak znaleźć rozwiązania, które z jednej strony będą powodowały wzrost przychodu, a z drugiej dawały satysfakcję Tobie jako właścicielce firmy?
  • jak rozstrzygnąć dylemat między tym czego chcesz Ty, a tym czego rynek/klienci potrzebują?

Jednym zdaniem, poznaj sposób na to, jak dopasować model firmy do siebie i cieszyć się większym flow w działaniu i lekkością w zarabianiu.

UWAGA! W odcinku podkastu przedstawiam mój pomysł na to jak dopasować model biznesowy do siebie. Jeżeli czujesz, że chcesz działać inaczej – zaufaj sobie. Absolutnie.

 

jak dopasować model firmy do siebie PDF

 

 

Artykuł Jak dopasować model firmy do siebie? pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes