Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Mária Friedmannová je Slovenka, ktorá už viac ako 10 rokov žije v USA. Ozvala sa nám ako poslucháčka cez Instagram a my sme sa rozhodli, že jej príbeh nahráme ako epizódu nášho podcastu. Nie je celebritou, nedosahuje rekordné časy, ale je jednou z nás, bežcov a vo svojom rozprávaní šíri mnoho pozitívnej energie, ktorá je v týchto dňoch nesmierne dôležitá.

Vonku už mesiace zúri korona vírus, organizátori rušia preteky, športovci menia svoje plány a aj spôsob prípravy. V rozprávaní Majky nájdeme každý niečo pre seba. Dozviete sa aj to, ako korona kríza postihla bežcov a organizátorov v USA. Aj Majka mala svoje plány, Bostonský maratón, nástup na PCT trail. Ako ju ovplyvnili aktuálne udalosti? 

Ťažiskom diskusie je však rozprávanie o bežeckej komunite v USA, o krásach hôr a trailoch v okolí mesta Seattle na severozápadnom pobreží USA. Porozprávali sme sa aj o trailovom behaní a skúsenostiach Majky z ďalších lákavých miest v USA, Grand Canyon, Bryce Canyon, Yosemity či Aljaška. Tak si poďte v tejto epizóde trochu zasnívať, možno to niekoho zlomí aj na návštevu, keď sa nám veci vo svete dajú do poriadku. Na výlet, bežecké podujatie či na niektorý z bežeckých kempov, lebo aj o týchto sme sa porozprávali. 

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes