Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Táto epizóda je trochu netradičná. Oslovili sme totiž viacero hostí a tých sme vyspovedali prostredníctvom telefonického spojenia. Vyspovedali sme pre Vás ôsmich organizátorov behov na Slovensku. Priestor sme dali organizátorom najväčších cestných behov a neobišli sme samozrejme ani ultratrailovú scénu.

Organizátorom sme položili dve otázky. Pýtali sme sa na zhodnotenie roka 2019 a v druhej otázke na novinky, ktoré chystajú pre bežcov v roku 2020.

Za cestné behy sme sa otázky spýtali organizátorov Bratislavského maratónu, Maratónu mieru v Košiciach, Banskobystrického maratónu a Rajeckého maratónu. Samozrejme, každý z nich organizuje aj ďalšie podujatia a tie vo svojich odpovediach nezabudli spomenúť.

Zo sveta ultratrailu sme oslovili Ľubku Fenclovú a Rada Haracha zo Slovak Ultra Trail, Martina Urbaníka za Stefanik Trail, Slava Gleska s jeho ponukou a Bela Spišáka za Východniarsku stovku.

Veríme, že sa organizátorom všetko v roku 2020 vydarí, aby ste vy bežci našli na ich podujatiach čo hľadáte a popasovali sa so svojimi výzvami.

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes