Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Na trzynasty odcinek Podkasterów trochę trzeba było poczekać, co wiąże się ze zmianą formuły audycji, ale na pewno warto. Dziś krótko – o zmianie w formule, o kursie dla nowych podkasterów i o nadchodzącym Międzynarodowym Dniu Podkastów.

W skrócie:

  • Zmiana formuły – przez ostatnie miesiące i tak bardziej pomagałem podkasterom niż o podkastingu opowiadałem. Więc audycja będzie niecykliczna, poświęcona szczególnym wydarzeniom w świecie podkastowym. Za to strona podkasterzy.pl powinna dostać więcej uwagi.
  • W kwietniu nagrałem kurs podkastingu – odsłonę drugą. Niestety, montażystom trochę się zeszło przy pracy, i dopiero kończą skład. Kurs będzie dostępny na udemy – prawdopodobnie będzie kosztować 69 zł – a premiera powinna być w ciągu najbliższych tygodni. Więcej szczegółów będę w stanie podać dopiero, gdy wszystko zostanie ogarnięte pod względem technicznym. Wszyscy, którzy wykupili dostęp do pierwszej odsłony kursu, dostaną oczywiście za darmo dostęp do drugiej.
  • No i najważniejsza rzecz – spotykamy się za trzy tygodnie w Warszawie. Znów organizujemy Międzynarodowy Dzień Podkastów – tym razem nie robię tego sam, lecz w szerszym gronie. Mam nadzieję, że zobaczymy się i będziemy mogli porozmawiać o podkastingu w przerwie konferencji lub zaraz po jej oficjalnej części. Konferencja jest oczywiście darmowa – ale bardzo proszę o możliwie szybką rezerwację. Można to zrobić za pośrednictwem strony miedzynarodowydzienpodkastow.pl.
  • Program konferencji układaliśmy tak, by podkasterzy mogli się z niej dowiedzieć czegoś nowego – albo o prowadzeniu rozmowy, albo o technikaliach, albo o przyszłości podkastingu. Jeśli nie możesz na nią dotrzeć, postaramy się o możliwość streamingu – no i oczywiście na podkasterzy.pl postaram się umieścić nagrania – ale najbardziej zależy mi na osobistych spotkaniach, dlatego naprawdę z całego serca zapraszam do Warszawy.

Przy okazji, ten odcinek Podkasterów jest nagrywany i montowany na nowym dla mnie oprogramowaniu – korzystam eksperymentalnie z Hindenburg Journalista. Jeśli słyszysz jakieś problemy techniczne – na przykład coś się źle skompresowało i twój odtwarzacz coś źle odtwarza – daj proszę znać mailem. Przy okazji, jeśli masz do odsprzedania pudełkową wersję Adobe Audition w wersji 6 – były takie – również jestem do dyspozycji

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Show Info

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes