Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Show Info

Episode Info

Episode Info:

Wracam z kolejny odcinkiem! Tym razem porozmawiam z Waldemarem Olbrykiem o aplikacji Coffideas, która łączy talenty, sektory, po prostu ludzi przy wspólnej kawie w wirtualnym świecie, ale nie tylko... Obecnie, w czasie wielu ograniczeń, Coffideas zaczyna łączyć nasze ulubione kawiarnie z ich stałymi bywalcami - pierwsze kroki w tym zakresie stawia w Łodzi.

Czy jest Coffideas? Skąd się wziął na nią pomysł? I jak czas spędzony przy filiżance kawy z obcymi ludźmi może wpłynąć na nas lub odmienić świat? O tym posłuchacie w kolejnym odcinku. Zapraszam do słuchania!

Odcinek powstał we współpracy z Girls in Tech -  globalną organizacją non-profit skupiającą się na biznesie, edukacji, oraz promocji przedsiębiorczych kobiet, które są pasjonatkami i liderami innowacyjnych technologii. GIT zrodziło się z potrzeby zapewnienia kobietom dostępu do rozwijania pomysłów, zdobywania nowych umiejętności i budowania kariery w dziedzinach STEAM (Science, Technology, Engineering, Artist and Mathematics). Jej celem jest zwiększenie zdolności technologicznych oraz przedsiębiorczości kobiet, aby inspirować je do innowacji, dzielenia się wiedzą oraz bycia aktywnym w branży.

Waldemar Olbryk - Pasjonat nowych technologii i łączenia ich ze sztuką. Absolwent Wydziału Zarządzania Handlem Zagranicznym na Uniwersytecie Łódzkim oraz Szkoły Biznesu Roberta H. Smitha University of Maryland. Od ponad 20 lat aktywny w branży nieruchomości dla takich firm jak BP, Apsys, Philips czy Skanska. Należy do Project Management Institute i Royal Society for the Arts, Manufactures and Commerce. Jest inicjatorem i współtwórcą debat między artystami, biznesem i światem akademickim podczas festiwalu Producentów Muzycznych SOUNDEDIT w Łodzi. W 2018 roku został członkiem Royal Society, za wspieranie sztuki, produkcji i handlu. Prywatnie fan muzyki i zwolennik podejścia lifelong learning.

Kontakt przez strony : www.dicedilemma.com, lub www.p2p.com.pl, mail: waldek@p2p.com.pl.  https://www.linkedin.com/in/waldemar-olbryk/

Zachęcam Was również do kontaktu ze mną za pomocą mediów społecznościowych:
Na Facebooku: Strona "Pogadajmy o", na Twitterze: @Pogadajmyo, na Instagramie: pogadajmyopodcast

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Show Info

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes