Stitcher for Podcasts

Get the App Open App
Bummer! You're not a
Stitcher Premium subscriber yet.
Learn More
Start Free Trial
$4.99/Month after free trial
HELP

Episode Info

Episode Info:

Czy do osiągnięcia sukcesu na giełdzie potrzeba dużego kapitału? Czy na udane transakcje mogą liczyć tylko osoby, które mają dostęp do jakiejś sekretnej wiedzy? Czy skuteczne inwestowanie można zautomatyzować? Czy warto opierać swoje działania na wskazaniach rynkowych guru?

Słuchając tej audycji, poznasz odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Nagranie stanowi fragment książki „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” i kompleksowo omawia temat głęboko zakorzenionych w umysłach inwestorów mitów na temat inwestowania na giełdzie.

--

Książka „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” dr. Alexandra Eldera to idealne kompendium wiedzy o inwestowaniu. Autor omawia w niej najistotniejsze zagadnienia, z którymi każdy początkujący i średnio zaawansowany inwestor powinien się zapoznać:

📌 psychologia jednostki
📌 psychologia tłumu
📌 narzędzia i systemy transakcyjne
📌 kontrola ryzyka
📌 zarządzanie pozycją

Książka uczy spokojnego i zdyscyplinowanego podejścia do rynków. Kładzie nacisk na zarządzanie ryzykiem i wyznacza jasne zasady pokazujące, jak to robić, a także przedstawia schematy transakcyjne i sposoby tworzenia planów inwestycyjnych oraz oceny samego siebie w kontekście gotowości do handlowania. Książka dostarcza wiedzę, pomysły oraz narzędzia niezbędne do rozwinięcia własnego efektywnego systemu transakcyjnego.

Darmowy fragment książki do pobrania:
http://bit.ly/zawod_inwestor_gieldowy

Książka oraz ebook dostępny na:
https://maklerska.pl/produkt/zawod-inwestor-gieldowy-nowe-ujecie/

--

Tu nas znajdziesz:

Księgarnia - https://maklerska.pl
Facebook - https://www.facebook.com/Maklerska/
Instagram - https://www.instagram.com/maklerska.pl/
YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCub1-fCp6_oqhQexc4Vlxcg/
Twitter - https://twitter.com/Maklerska_pl

--

#inwestor #elder #inwestowania #maklerska #giełda #gpw #inwestowanie #inwestycje #akcje #pieniądze #finanse #zarabianie #dochód #biznes #forex #oszczędzanie #gospodarka #waluty #ekonomia #rozwój #edukacja #trading #spekulacja #obligacje #kryptowaluty #nieruchomości #wig20 #finansowa #książki #trader

Read more »

Discover more stories like this.

Like Stitcher On Facebook

EMBED

Episode Options

Listen Whenever

Similar Episodes

Related Episodes